Hakkımızda
Firmamız 11 yıllık sektör deneyimi, ve alanında uzman ve deneyimli ekibiyle hizmete başlamıştır.

Firmamız Adana’da müşterilerine hizmet vermektedir. Kurulduğu andan itibaren sektördeki yenilikleri takip ederek kaliteli hizmet hedefine doğru ilerlemeye başlamıştır.

Özbek Makina’nın sağlam temelini oluşturan 11 yıllık sektör deneyimi ve çeşitli sanayi dallarında sahip olduğu geniş portföyü Özbek Makina’yı güçlü kılan özelliklerin başında gelmektedir.

Yüksek teknolojiyi kullanarak ekonomik şartlarda imalat prensibiyle verimli hizmet sunmayı hedefleyen Özbek Makina, müşteri memnuniyetini en öncelikli prensibi haline getirmiştir.

Firmamız; plastik ve metal yedek parça imalatı, plastik enjeksiyon kalıbı, Aliminyum zamak enjeksiyon kalıbı, saç şekil verme kalıpları, Kompresör ve hava kurutucuları satış ve bakım onarımı yapmaktadır.

MİYONUMUZ

Müşterilerimize beklentilerin ötesini hedefleyen ürün ve hizmetler sunarak ihtiyaç duyulan ürünleri belirlenen kalite esasları kapsamında doğru ve zamanında üretmek, varlık ve kaynak değerlerini sürekli arttırarak ülke ekonomisine destek olmaktır.

VİZYONUMUZ

Kalıp ve Plastik Enjeksiyon  imalat sektöründe servis, işçilik ve malzeme kalitesi olarak “ÖZBEK MAKİNA”  ismini aranılan bir marka haline getirmek, bölgesinde sektöründe lider firma olmak.